Milan Surový

Milan je náš pán riaditeľ. Jeden z tých čo toto všetko spískal. Nás vizionár, ten čo dbá na zdravý životný štýl, a svojimi skúsenosťami nás všetkých vždy usmerní.

Štefan Koreň

Konateľ Štefan je ten čo sa pod všetko podpisuje. Ale okrem toho, že je tiež jedným z tých čo prichádzajú s nápadmi, je tiež náš hlavný, a najlepší videomaker.

Simona Jánošová

Generálna manažérka Simonka je tá, bez ktorej by sme si nevedeli dať rady. Je naším hlasom, a našou mamou, ktorá náš všetkých v dôležitej situácii podrží. Keď niečo nevieme, tak Sima áno.

Jaroslav Dvorský

Jarko je ten čo má vždy predstavu, a pretvára naše nápady do vizuálnej reality. Je náš hlavný fotograf, web dizajnér, a creative fellow.

Kvetoslava Legerská

Kvetka je spomedzi nás najmúdrejšou a najšikovnejšou v oblasti folklóru, a tradícii. Pozná každý kroj, každú čipku, a okrem toho aj ovláda veľa tradičných remesiel.

Lenka Valentová

Keď riaditeľ Milan potrebuje pomôcť, tak Lenka je vždy pri ňom. Usmerňuje nášho vedúceho, a pridáva svoj pohľad na všetky nápady, a situácie.

Monika Šutyová

Monika ako skúsená modelka, prináša nášmu tímu, ako aj dievčatám potrebné rady, a know how zo sveta modelingu.

Stanislava Lucká

Stanka je naším krásnym hlasom, a tou čo nás reprezentuje vo verejných prejavoch, v rádiu, a televízii. Okrem toho sa rada zapája do copywritingu, a písania nášho blogu.