besenova-miss-liptov-2018-sutaz-krasy
Zdroj: Archív Miss Liptov - Fashion day

Včera bol zaujímavý deň

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email

Včera bol zaujímavý deň. Keďže sa blíži kasting a 13. máj je za dverami boli sme definitívne dohodnúť miesto konania. Tá Bešeňová má svoju jedinečnú atmosféru. Keď som tak stála v Kongresovom centre a pozerala von oknom na čľapkajúcich sa ľudí v bazénoch v hlave sa mi vracali myšlienky na minulý rok.

Presne na mieste, kde sú lehátka stálo prehliadkové mólo a na ňom naše minuloročné finalistky predvádzali nádherné modely. Všade dokola boli stánky s líčením, česaním, hrala hudba, ľudia sa kúpali, bláznili, fandili našim dievčatám, slnko bolo horúce… proste fashion day. Prichytila som sa s úsmevom na tvári a pocitom, že sa toho už neviem dočkať…ešte pár mesiacov a sme opäť na móle…kto vie, možno tí úžasní ľudia budú tlieskať práve vám. Odchádzala som s pocitom, že je to tu opäť, opäť niekoľkým mladým dievčatám splníme „modelkovské“ sny. Baví ma rozmýšľať nad tým, lebo viem, že to bude stáť za to..byť mladšia, tak neváham ani sekundu. Cestou do Ružomberka som sa zastavila na Lúčkach, kde nové finalistky budú otvárať kúpeľnú sezónu. Už si viem predstaviť Ondra Kandráča a chalanov z kapely, ako nôtia svoje piesne a všetkým rozihrajú žily v tele. Sú to veľmi príjemní a charizmatickí parťáci, ale to naše dievčatá zistia samy. Málokto vie, ale v kúpeľoch sa stavia nový hotel, ktorý finišuje a my sme ho včera fotili do katalógu. Bude úžasný..presne zapadá do prostredia Lúčok. Zaparkovala som pred hotelom, kde bol poriadny pracovný ruch, nasadenie, ako v Dubaji, len aby sa všetko stihlo do termínu dokončiť. Na najvrchnejšom balkóne stáli minuloročné finalistky Katka s Mirkou. Bolo fajn vidieť ich opäť v pracovnej nálade. Garantujem vám, že tie fotky do katalógu budú TOP. V tom hoteli všetko ladí, perfektne zvolené farby interiéru, drevo a kameň…no už sa teším, keď bude otvorenie. My budeme s našimi finalistkami samozrejme pri tom. Chvíľu som sa pozerala, ako fotia. Vidieť, že už nie sú ustráchané začiatočníčky. Sú to naše dievčatá, sebavedomé, krásne a neskutočne žiaria…Som taká hrdá.

Cestou domov som rozmýšľala, aká dievčatá prídu tento rok. Bol minulý rok dostatočne motivujúci, aby sa prihlásili nové tváre? Konštatujem, že musel byť, veď kto iný na Liptove dokázal ponúknuť to, čo my.. neskromne si myslím, že nik.. Som hrdá na to, čo sme dokázali a teším sa na to, čo nás čaká spolu s vami, milé budúce finalistky. 13. mája v Bešeňovej sa môže začať plniť váš sen. 

Tím Miss Liptov 

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email