2018-4
Nový ročník Miss Liptov 2018

Nový ročník súťaže Miss Liptov 2018

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email

A je to tu opäť. Minulý rok sa sen niekoľkých nadšencov stal skutočnosťou a my sme vám mohli dopriať nezabudnuteľné zážitky, a dôstojné vyvrcholenie pilotného ročníka Miss Liptov. Spojiť krásu milovaného Liptova s krásou našich mladých žien, ukázať dedičstvo našich predkov, nádheru ťažkej remeselnej práce s neopakovateľnou energiou letných rán našej energiou nabíjajúcej prírody. To bol cieľ, ktorý sme si vytýčili a robil všetko možné aj nemožné, aby sme ho naplnili. To, či sa nám projekt podaril musíte posúdiť aj vy, ktorí ste nás sledovali a držali nám palce.

Nadýchli sme sa čerstvého vzduchu a púšťame sa do nového ročníka plní energie, nových vízií, očakávaní a chute byť ešte viditeľnejší pre všetkých, ktorí nám veríte a dostupnejší pre nových fanúšikov. Už 13. mája 2018 je pre novú Miss Liptov 2018 prvý výnimočný deň. Je to deň kastingu. Tento krát sa koná jeden veľký pre celý Liptov, priamo v jeho termálnom srdci v Bešeňovej, v krásnych priestoroch kongresového centra hneď v blízkosti holistického hotela Galeria Thermal. Naše jedinečné liptovské dievčatá sa majú na čo tešiť. Čaká ich leto plné zážitkov, eventov, módnych prehliadok. Stretnú množstvo zaujímavých ľudí, naučia sa veľa nového nie len o našom kraji, ale aj množstvo potrebných vedomostí a zručností pre ďalšie profesné kroky. My neponúkame len zábavu a komerciu, fotky a videá bez života. My ponúkame to, čo nám prináša náš kraj, jeho ducha, krásu spojenú s vedomosťami a hrdosťou na to, kde žijeme. Zážitky, ktoré sa vryjú do pamäte a ostanú tam navždy. Tím ľudí, ktorý vás naučí chôdzi po prehliadkovom móle, etikete správania a vystupovania, komunikačné zručnosti. V dnešnom svete tak potrebné vedomosti. Nie je tajomstvo, že tento ročník posúvame aj za hranice regiónu, dokonca hranice štátu. O to viac sa budeme snažiť náš Liptov reprezentovať čo najdôstojnejšie.

Milé dievčatá, my hľadáme odvahu, sebavedomie, chuť spoznávať veľa nového, túžbu na sebe pracovať a ukázať, že Liptov má všetko o čom iní iba snívajú. Nepotrebujeme dokonalosť, stačí chuť a vôľa na sebe pracovať. Výsledok sa bez pochýb dostaví. My pre to urobíme všetko. Takže….liptovské dievčatá, ak ešte váhate, je čas urobiť prvé vážne rozhodnutie a prihlásiť sa na kasting. Tešíme sa na vás v Bešeňovej.

Tím Miss Liptov

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email