DSC_6626
Zdroj: Archív Miss Liptov - Finálový kasting 2017

Kasting s úsmevom...

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email

Minulý rok sme na našej stránke zverejnili článok o kastingu (stále ho tam nájdete). Čo všetko by ste mali vedieť, čo si nezabudnúť, že potrebujete plavky, lodičky, oblečenie v ktorom sa chcete odprezentovať. Všetko také, v čom sa cítite pohodlne a sebavedomo. Stále platí, že je fajn dopredu si o sebe pripraviť pár viet a nacvičiť si svoju prezentáciu. Zaručene budete mať menší stres.

Naša kastingová porota je zložená zo skvelých ľudí, nik vám nechce odhryznúť z nosa, bude tam hlavne pre vás. Pravidlá sú rovnaké, keďže kastig je stále iba kasting, postúpia tie najlepšie. Ale..pár postrehov, keďže tento krát je už po premiére a máme vlastné skúsenosti. Najdôležitejšie je nebáť sa.. fakt to platí. Ľahko sa povie, ťažšie splní, ale my to vieme a počítame s tým, že nemusíte byť vo vlastnej koži. Dobrá nálada, úsmev, pohoda sú základom úspechu. Jasné, že stres je prirodzený, však ide o veľa. Ide o postup do finálovej dvanástky a úžasné leto s výhrou týždňového pobytu v jednom z top miest na svete New York. To už za to chvenie v žalúdku stojí. Len nám neodpadnite od hladu, niečo si pribaľte, hladovka v ten deň nikomu nepomôže. Určite neriskujte s tenkými ihličkami, ak nie ste zvyknuté na vysoké opätky. Nie je hanba nevedieť chodiť, ako modelky z Victoria Secret. Malé tajomstvo.. všetko, čo potrebujete vedieť na mólo vás naučíme, ale dušu musíte ukázať vy. Vešiaky na šaty sú na každom rohu, my chceme telo, ktoré vie tie šaty nosiť… a toto si budeme všímať.

Tak cvičte doma pred zrkadlom. Presne tak začínali všetky modelky. Môžete byť jednou z nich, prvý krok sme my. Po nás môže prísť tisíc ďalších krokov . Cvičte pózy, chôdzu, držanie tela, vlastne všetko, čo nám chcete ukázať. My vám držíme palce a tešíme sa.

Tím Miss Liptov

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email