Miss-liptov-2018-Jarmok-7295
Finalistky Miss Liptov 2018 na XXXII. Ružomberskom jarmoku

Finalistky na Ružomberskom jarmoku

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email

Dňa 2. júna 2018 boli naše finalistky Miss Liptov 2018 oficiálne predstavené verejnosti v rámci Ružomberských dní mesta, ktoré vyvrcholili jarmokom.

V horúce sobotné popoludnie dievčatá vystúpili na svoj prvý veľký stage a pod drobnohľadom návštevníkov sa odprezentovali. Každá finalistka sa predviedla na pódiu v spoločnosti vtipného, ale hlavne ostrieľaného moderátora. Prvá prezentácia dievčat pred ostrým okom diváka dopadla na výbornú. Finalistky prišli podporiť priatelia a rodina, čo vytvorilo neopísateľnú atmosféru. Dievčatá sa fotili s návštevníkmi, rozdávali pozvánky na galavečer, ktorý sa uskutoční 8. septembra 2018 v športovej hale Koniareň. Počasie vyšlo na jednotku, aj keď nás na chvíľku potrápila osviežujúca sprcha dažďa. Na nálade to neubralo a už teraz sa tešíme na stretnutie s dievčatami na otvorení letnej sezóny na Lúčkach a Cullinary Battle v Bešeňovej dňa 15. júna 2018 a taktiež na Fashion Week-u v Bešeňovej dňa 16. júna 2018.

Nebudeme chýbať ani za hranicami Liptova, kde sa dievčatá 29. júna – 1. júla 2018 predvedú na Viva Italia Feste v Poprade, v OC Forum a AquaCity Poprad…dúfame, že tam budete s nami…

Tím Miss Liptov

FOTO: Jaroslav Dvorský

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email