miss_liptov_fashion_opening_besenova-0693
Fashion opening Bešeňová - Finalistky Miss Liptov 2018 v plavkách od Ferity - Ivana Kuráňová

Fashion opening - prehliadka v plavkách Ferity

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email

Sedíš a čakáš, čo teraz príde? Koľko ľudí sa bude pozerať? Nezakopnem? Nepomýlim sa? Nepustí zvukár inú hudbu? Nezačne pršať? Nie, nič z toho sa neudialo. 16.6.2018 bol príjemný podvečer.

Už pár hodín sa naše dievčatá sa líčili, česali a čakali na premiéru na veľkom móle. Mali sme za sebou síce generálku, ale predsa len je to iné, keď sa pozerá na vás pár zvedavcov z bazéna. V tento večer tu bolo 450 hostí, ktorí sa v móde vyznajú, majú ju radi a prišli sa pozrieť na niečo krásne. Okrem účinkujúcich a modelov známych zvučných mien sa diváci prišli pozrieť aj na naše finalistky Miss Liptov 2018. A nebudem klamať, keď poviem, že dievčatá otvorili večer na najvyššej úrovni. Bol to večer v štýle jedinečnej módnej prehliadky s mólom priamo na vode, a my sme túto prehliadku začali v dizajnových plavkách značky Ferity od našej skvelej dizajnérky a módnej návrhárky Ivany Kuráňovej. Čo krajšie si viete predstaviť, keď zatvoríte oči? Zapadajúce slnko, odlesk vo vode. Na vode mólo a na ňom ladné pohyby krásnych žien v krásnych plavkách. Bešeňovej takéto otvorenie padlo, ako uliate. Diváci dievčatám tlieskali a my sme sa tešili, že prehliadka dopadla na výbornú.

Po našom vstupe sme si vychutnali zvyšok programu a už začíname pracovať na ďalších aktivitách. Najbližšie sa vidíme v Poprade na Viva Italia feste. Dúfame, že si to nenecháte ujsť.

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp
Email