Noc na Májekovej chate

Posted by Miss Liptov in Blog
DSC_4142

Z 15. Augusta na 16. Augusta sa nám podarilo oslobodiť z mestského života priamo do prírody Veľkej Fatry.

Náš deň sa začal meraním psychických a  fyzických síl v doline Hrabovo. Začali sme preletom na Zipline ponad vodnú nádrž, potom nás čakala lezecký park Tarzánia, ktorá sa nachádza v korunách stromov nad vodnou nádržou v Hrabovskej doline. Dievčatá sa vo výške konárov prechádzali a zdolávali jednotlivé prekážky. Po úspešnom absolvovaní nie ľahkej trate sme sa dostali lanovkou do strediska  Ski & Bike park Malinô Brdo Ružomberok, ktoré ponúka množstvo atrakcií nielen v zime ale aj v letných mesiacoch a okrem iného sa tu nachádza aj turistická ubytovňa Májekova chata.  Na chate nás privítal chatár Michal Steindorfer.

V poobedných hodinách sme absolvovali mini túru na samotný vrch Malina Brda. Od milovníka prírody a strážcu Národného parku Veľká Fatra Štefana Koreňa sme sa dozvedeli, medzi ktorými vrchmi sa práve nachádzame. V doprovode slnečných lúčov sme ukončili mini túru a s niektorými dievčatami vychutnali západ slnka. Večer sa končil spoločnou grilovačkou a spevom našej hymny Tancom sa opájam.

Druhý deň pre niektoré dievčatá začal veľmi skoro ráno, vychutnali si východ slnka spoza Vysokých Tatier. Ranné prebúdzanie s nami absolvovala strečingová trénerka Liana Droppová, kde si naše dievky pri čerstvom vzduchu uvoľnili telo aj ducha.

Pred obedom sme zažili jednu z adrenalínových atrakcií strediska, jazda na kolobežkách. Až na menšie odrenie kolena našej Izabely sme to všetci prežili. Po obede sme sa rozlúčili s príjemným kolektívom Májekovej chaty a lanovkou sme sa vrátili do ruchu mestského života.

Ďakujeme sponzorom:

MÁJEKOVA CHATA

TARZANIA

SKI & Bike Malinô Brdo Ružomberok

KORYTNICA

S pozdravom Tím Miss Liptov

Ďalšie príspevky