Bešeňová – Módna prehliadka

Posted by Miss Liptov in Blog
DSC_4379

V sobotu bol deň s veľkým „D“. Naše finalistky sa predstavili ako modelky na akcii Fashion OPENING Bešeňová. Už v doobedných hodinách začali prípravy na náš veľký deň. Hodiny líčenia, česania a vyberania kolekcií na nadchádzajúcu módnu prehliadku. Dievčatá sa predstavili na móle v centre areálu termálneho kúpaliska. Predvádzali šperky a odevy značiek MI KO handmade, Alka šperky, MUST HAVE, Carpe DM, Jana Polak, Ida Sandor. Prehliadka sa podarila, finalistky si ju užívali a nenechali na sebe poznať žiadnu trému, dokonca pôsobili, ako by na móle stáli denne. Proste boli nádherné. Za organizačný tím musím skonštatovať, že sme boli na ne všetci veľmi hrdí.
To sme netušili, že náš deň touto módnou prehliadkou nekončí. Práve naopak. .. Dievčatá sa prezliekli do tričiek Miss Liptov, decentných sukničiek ,obuli lodičky a hlavy ozdobili partami. Tam, kde sme včera skončili, tam sme dnes pokračovali. Ako sa večer chýlil ku koncu, blížilo sa slávnostné otvorenie Hotela Galéria Thermal a jeho krst, ktorý vykonal prezident SR p. A. Kiska. Naše finalistky boli priamo po pravici pána prezidenta pri krste hotela, aj pri podpisovaní do kroniky za účasti významných hostí usporidateľa. Večer sa niesol v znamení módy a módnych ikon ako Andrea Verešová, Iva Kubelková, Martin Šmahel a iných. Ani tu sme nechýbali. Naše finalistky Soňa, Laura, Miška a Karmen dostali príležitosť predvádzať na profesionálnom móle spolu s týmito zvučnými menami. Večer to bol nádherný, mólo sa priam vznášalo na vodnej hladine a odrážalo svetlá z okolitých hotelov. Otvorenie prehliadky šumením vody, spevom vtákov sprevádzaných jemnými bubnami upriamilo pozornosť na holistický charakter nového hotela Galéria Thermal. Krásne modely striedali hudobné vstupy Barbory Hazuchovej.
Vždy, keď vyšli na mólo naše dievčatá, až nás zamrazilo. Ich prejav bol prirodzený a „nepokazený“ maniermi módneho sveta. Napriek tomu boli len ťažko rozoznateľné od profi modeliek. Zvládli to s nadhľadom a profesionálnym feelingom. Po veľkolepom ukončení prehliadky sme si pozreli ohňostroj a dievčatá zaslúžene mohli prežiť afterparty s Darou a všetkými účinkujúcimi. Tešíme sa na množstvo fotiek a videí, kde hlavnými hrdinkami budú naše finalistky Miss Liptov....Určite sa čoskoro podelíme...
Tím Miss Liptov

Ďalšie príspevky