Ako by mala vyzerať Miss Liptov?

Posted by Miss Liptov in Rady a informácie
nature-sunset-person-woman

Vlasy

Blond alebo tmavé? Rovné či vlny? S krátkymi ani na kastingy nechodiť?... Zaujme adeptka, ktorá má vlasy upravené, takže už v prvom momente vidíme, že si na svojej prezentácii pred kastingovou porotou dala záležať. Prvý dojem už totiž človek nikdy nezopakuje.

Zradné obočie

Niektoré to skutočne preženú a vyzerajú umelo. Menej je viac. Pokiaľ ide o mejkap, najlepší je denný. To znamená, žiadne výrazné tiene či umelé mihalnice. Okrem toho, na kastingoch budú aj naše vizážistky, ktoré dievčatám ešte môžu poradiť alebo čo-to upraviť.

Prsia

Pokiaľ ide o bežné ženy, každý chlap sa radšej obzrie za štedrejšie obdarenými, no na misske platia iné pravidlá. Veľkosť skutočne nie je dôležitá. Podstatná je celková súmernosť tela.

Nechty

Je dôležitá aj táto časť tela? Posunú vás vpred dlhočizné krvavočervená pazúriky, alebo je to zbytočná námaha? Upravené nechty tiež niečo napovedajú o osobnosti človeka, o jeho záujme starať sa o seba. Radšej voľte jemne nalakované nechty.

90 – 60 – 90

Tieto čísla – obvod hrudníka, pásu a bokov v centimetroch – boli kedysi priam magické, no teraz je všetko inak, tieto miery nie sú až tak dôležité.

Celulitída a strie

Máte tvár ako anjel, postavičku ako lusk, no stehná vám hyzdí celutitída či strie? Musíte v tomto prípade na missku zabudnúť? Každé dievča by malo zvážiť, či má na to, postaviť sa pred porotu. Je to na zvážení každej. Budete sa musieť ukázať v plavkách.

Prehľad

Nielen o kráse je táto súťaž. Súčasťou pohovoru na kastingu môže aj pár otázok zo spoločensko-politickej situácie najmä doma, ale aj vo svete. Takže treba veľa čítať, čo sa vo svete i na Slovensku deje a menej prezerať sociálne siete. Semifinalistka však môže zabodovať napríklad tým, že bude vedieť aj z otázky, ktorú neovláda brilantne, vykorčuľovať. Možno sa vám podarí prejsť do finále práve kvôli tomu, že nebudete zostresované a porotu v dobrom slova zmysle prekvapíte. Dôležité je zdravé sebavedomie a slušnosť.

Čo určite nie?

Prísť na kasting s neumytými vlasmi a oblečená v teplákovej mikine a rifliach. Pred porotu nepôjdete hneď v plavkách, ale v civilnom oblečení.

Ako sa pripraviť?

Na záver ešte rada týkajúca sa predkastingovej prípravy. Pripravte si čo najlepšie  vlastnú prezentáciu, aby ste pred porotou netápali. Doma si niečo o sebe môžete napísať, a potom niekomu odprezentovať. Vyhnete sa tomu, že budete hovoriť potichu.

Držíme vám palce 😉 a tešíme sa na vás.

Ďalšie príspevky